top of page

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

CAR WASH PRAHA-UHŘÍNĚVES se ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zaručuje, že nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, pokud jí je návštěvníci sami dobrovolně neposkytli.

 

CAR WASH PRAHA-UHŘÍNĚVES se zavazuje chránit veškeré poskytnuté osobní údaje, neboť je považuje za přísně důvěrné, a ve shodě se výše uvedeným zákonem proto nemohou být bez výslovného souhlasu zveřejňovány, prodávány ani vyzrazeny třetím osobám, s výjimkou případů stanovených tímto zákonem.

Právo na informace

Ze zmiňovaného zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, má každý uživatel tohoto webu, který poskytl osobní údaje CAR WASH PRAHA-UHŘÍNĚVES, právo podat písemnou žádost společnosti CAR WASH PRAHA-UHŘÍNĚVES, o poskytnutí informací, zda a jaké osobní údaje o něm společnost CAR WASH PRAHA-UHŘÍNĚVES, zpracovává. Pokud by i přes naši snahu o správnost údajů byly zpracovávány nepřesné či neaktuální informace, na požádání je rádi opravíme.

Odkazy ven

Webová stránka CAR WASH PRAHA-UHŘÍNĚVES, může obsahovat odkazy na jiné webové stránky, na které se toto prohlášení o ochraně údajů nevztahuje.

bottom of page